16 нардепів можуть втратити виплати через прогули, серед них Тимошенко – "Чесно"

  • 5 Листопада 2019, 09:28

Протягом жовтня без поважних причин, таких як відрядження, відпустка чи лікарняний, понад 30% голосувань у Верховній Раді пропустили 16 народних депутатів.

Про це у повідомляє громадський рух "Чесно".  

Вказується, що у жовтні Рада працювала у сесійному залі 10 днів, провела 17 засідань, на яких відбулося 476 голосувань.

Найбільше голосувань пропустив нардеп-списочник Віталій Данілов з фракції "Батьківщина" — його не було під час 97% голосувань. Завершує список 16 нардепів-прогульників позафракційний мажоритарник Олесь Довгий, який пропустив майже 32% голосувань.

"Народний депутат від фракції "ОПЗЖ" Микола Скорик голосував "за" в другому читанні за законопроект про скасування відшкодувань для прогульників, але при цьому потрапив в "прогульники" через відсутність у 49% голосувань. Разом з тим, за даними письмової реєстрації він був зареєстрований на всіх засіданнях", - пише "Чесно".

Письмово на всіх 17-ти засіданнях також була зареєстрована голова фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко, але її не було під час 48% голосувань (картка відсутня). 

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття