Важливо

"170 чи 600 мільйонів? Яка ж буде ціна моста на Пасічну?",- Володимир Олійник

  • 14 Липня 2020, 14:55

Ситуація навколо незавершеного будівництва моста на Пасічну набирає обертів. Після того, як засновник курорту «Буковель», представник партії «За майбутнє» Олександр Шевченко запропонував допомогу міській владі, чиновники таки приступили до відновлення робіт.

Після того, як засновник курорту «Буковель», представник партії «За майбутнє» Олександр Шевченко запропонував допомогу міській владі, чиновники таки приступили до відновлення робіт.

«Але в мене є запитання до мера. То скільки той багатостраждальний міст буде коштувати? 170 мільйонів, які пропонує Шевченко чи 600, про які говорите ви?», - запитує у відеозверненні представник команди «За майбутнє» у Івано-Франківській міській раді Володимир Олійник.

Нагадаємо, днями Олександр Шевченко запропонував міській владі допомогу. Він зазначив, що завершити довгобуд до 1 червня наступного року – цілком реально. І зробити це можна за 170 мільйонів. А не за астрономічні суми у 500-600 мільйонів, про які говорить чинна франківська влада.  

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття