5 депутатів з 39 ведуть звітність про особистий прийом громадян (ФОТО)

  • 18 Квітня 2019, 12:23

В ГО “Центр Політичних Студій” розробили проект рішення щодо фіксації результатів проведених прийомів громадян.

18 квітня під час прес-конференції експерти ГО “Центр Політичних Студій” розповіли про результати роботи проекту “Приймальня Депутата”. За словами його керівника Віталія Світлика, проект планують продовжити, адже після відеорейдів депутати значно активніше почали проводити власні прийоми. Також збільшилась активність виборців, що почали звертатись до депутатів через приймальню, пише Перший Політичний.

В ГО “Центр Політичних Студій” розробили проект рішення щодо впровадження електронної фіксації результатів проведених прийомів громадян. Пропонують депутатам фіксувати в електронних документах звернення громадян та відзначати стан їх виконання. Всі звернення та процес їх вирішення можна буде відстежувати на сайті Івано-Франківської міськради.

 

 

 

 

Таким чином хочуть підвищити відповідальність депутатів перед виборцями та допомогти їм звітувати перед громадою, щоб зробити діяльність ще прозорішою. Відповідний проект рішення пропонують депутатам обговорити на круглому столі, що відбудеться 2 травня.

Спонукало до такого рішення те, що лише 5 депутатів з 39 ведуть звітність про особистий прийом громадян. Це Петро Гречанюк, Стефан Магас, Роман Харук, Олег Капустяк і Віталій Бурко (щоправда останньому довелось повірити на слово, оскільки жодного підтвердження він не показав).

"Наприклад, на сайті міської ради вказано, що депутат зі "Свободи" Петро Гавриш проводить прийом громадян в одну з п'ятниць місяця протягом цілого дня.  Ми приїхали, то застали чергу громадян зі зверненнями, але не застали самого депутата. Коли Петро Гавриш вийшов на зв'язок, то запропонував написати наше звернення по смс, на яке так і не відповів",- розповів керівник проекту.

 

 

Віталій Світлик зазначив, що такий проект рішення врегулює відносини між громадянами і депутатами.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття