7 листопада відбудеться 26 позачергова сесія Тисменицької райради

  • 5 Листопада 2019, 11:32

Голова районної ради Тетяна Градюк підписала розпорядження "Про скликання двадцять шостої позачергової сесії Тисменицької районної ради" від 4 листопада 2019 року.

"Відповідно до п. 4 ст. 46, п. 6 ст. 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати двадцять шосту позачергову сесію районної ради у четвер 07 листопада 2019 року, о 11 годині, в залі засідань районної ради.

2. Запропонувати такий порядок денний сесії районної ради:

2.1. Про створення комісії з прийому-передачі комунального майна Івано-Франківській міській раді об’єднаної територіальної громади.

2.2. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства “Лисецька центральна районна лікарня” Тисменицької районної ради Івано-Франківської області в новій редакції.

2.3. Про затвердження акта прийому-передачі об’єкта нерухомого майна села Братківці на баланс відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації.

2.4. Інші питання.

3. На сесію районної ради запросити народного депутата України та депутатів обласної ради від Тисменицького району, сільських, селищних та міського голів, керівників районних підприємств і установ, громадських організацій та політичних партій.

4. Виконавчому апарату районної ради забезпечити проведення організаційних заходів для ефективної роботи сесії",- йдеться в розпорядженні.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття