"А чим він заважає?": Коломойський висловився щодо можливої відставки Луценка

  • 10 Травня 2019, 15:37

На думку Коломойського, чинний глава ГПУ має ще якийсь час продовжувати працювати.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повинен залишатися на займаній посаді принаймні до виборів до Верховної Ради. Таку думку висловив бізнесмен Ігор Коломойський, пише Уніан.

 «Моя думка – я б залишав, до наступної Ради точно… А чим він заважає? Я не даремно ставлю питання, кому він заважає. Бачиш, ти вже автоматично став заручником своїх висловлювань передвиборних або якихось ідеологем про нові обличчя. Ну дайте нове обличчя на генпрокурора», – зазначив Коломойський.

Водночас він зауважив, що, оскільки Зеленський уже заявив, що Луценка потрібно замінити, то його не можна залишати на посаді.

 

 

Читайте також:    Коломойський вважає, що мовний закон розколює суспільство

 

Нагадаємо, 21 квітня після оголошення попередніх результатів виборів президента Володимир Зеленський назвав Луценка «старою командою» й заявив, що має намір призначати нових людей. 6 травня Луценко заявив, що «не бачить» підстав для своєї відставки. Генпрокурор розповів, що готовий до співпраці із Зеленським, але переговорів із його командою не веде. Луценко перебуває на своїй посаді з травня 2016 року.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття