Апаршин очолить оборонний департамент Адміністрації президента

  • 7 Червня 2019, 11:34

Структура Адміністрації буде затверджена найближчим часом.

Іван Апаршин очолить департамент оборонної політики в Адміністрації президента Володимира Зеленського. Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко, чиїм соратником є Апаршин, пише ТСН.

"Я думаю, що це вже не секрет, що Іван Апаршин працює в Адміністрації президента, і найближчим часом буде затверджена структура Адміністрації, і він попередньо очолить департамент оборонної політики. Він буде радити безпосередньо президентові ті речі, які будуть важливі для країни", – сказав він.

 

Читайте також:    Сільський голова Старого Лисця про створення ОТГ: поговорили, а віз і далі там (ВІДЕО)

 

Нагадаємо, у квітні тоді ще кандидат в президенти України Володимир Зеленський представив всю свою команду, з якою працюватиме надалі. Серед членів цієї команди був Іван Апаршин, експерт з безпеки та оборони. У 2005-2007 роках він був директором Департаменту воєнної політики та стратегічного планування Міністерства оборони України, коли відомство очолював Анатолій Гриценко. 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття