Важливо

Апеляційний суд залишив у Києві проспекти імені Бандери та Шухевича

  • 10 Грудня 2019, 09:00

Апеляційний суд Києва підтвердив законність рішень Київської міської ради про перейменування Московського проспекту і проспекту Генерала Ватутіна на проспекти Степана Бандери та Романа Шухевича.

Про це повідомляє прес-служба Інституту національної пам'яті.

«Суд задовольнив вимоги нашої та інших учасників справи апеляційних скарг. Незаконне рішення Окружного адміністративного суду міста Києва скасовано. Апеляційний суд дослідив докази у справі та дійшов висновку, що під час перейменування була повністю дотримана визначена законом процедура», — зазначив представник Інституту національної пам’яті в суді Сергій Рябенко.

Нагадаємо, 25 червня Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Київської міської ради щодо перейменування двох проспектів на честь Степана Бандери та Романа Шухевича.

1 серпні Інститут національної пам'яті подав апеляційну скаргу на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо перейменування проспектів імені Бандери та Шухевича.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття