Арахамія повідомив деякі деталі про новий законопроєкт СБУ

  • 20 Жовтня 2020, 13:57

Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив, що для роботи над законопроєктом про Службу безпеки України необхідно членам комітетів зібратися очно.

За його словами, в документі є багато моментів, які мають обмежений доступ.

Про це Арахамія заявив під стінами парламенту у вівторок, 20 жовтня, пише УНН. Крім роботи над законопроєктом, нардеп зробив чотири робочі поїздки в регіони.

"У нас була робота в комітетах. Ми працюємо над новим законопроєктом про СБУ. Це великий законопроєкт, він у багатьох випадках містить у собі інформацію з обмеженим доступом. Тому нам треба збиратися фізично. По-друге, віртуально ми збиралися 5-6 разів" , - сказав Арахамія, також зазначивши, що його поїздки в регіони не були пов'язані з виборами. За його словами, відрядження стосувалися візитів на промислові підприємства.

Раніше Арахамія повідомив, що через щоденне спілкування з великою кількістю людей він швидше за все захиститися від коронавірусу не зможе. Однак він хоче "зловити" захворювання на самому його початку і тому щотижня робить тести на COVID-19.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття