Аваков хоче взяти "мінера" мосту Метро на поруки

  • 19 Вересня 2019, 16:59

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зауважив, що допоможе "мынеру" мосту Метро пройти курс реабілітації від наркотиків, а також звернеться до суду з клопотанням про мінімальне покарання для Белька та про взяття його на поруки.

Про це Аваков написав у Facebook.

"Затриманий вчора на мосту в Києві "мінер", ексстарший сержант Олексій Белько вчинив безглузді дії, будучи під впливом наркотиків. Правда і це. Але послухавши і зрозумівши його історію, я хочу сказати - це і наша відповідальність з вами також. Хочу, щоб з'явився шанс у цієї людини! Шанс почати заново "жити нормальним життям", як він каже", - написав Аваков.

Він зауважив, що допоможе Бельку пройти курс реабілітації від наркотиків, а також звернеться до суду з клопотанням про мінімальне покарання для Белька та про взяття його на поруки.

"Звернуся до суду з клопотанням про мінімальне покарання для Белька. Про взяття на поруки сержанта. Ми допоможемо йому пройти курс реабілітації від наркотиків і знайти себе заново. Клопотання буде подано від мене особисто - міністра внутрішніх справ - і командира спецпідрозділу КОРД, і хлопців, які проводили вчорашнє затримання", - зазначив глава МВС.

Аваков також оприлюднив відео нічної розмови з Бельком.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття