Більшість фракцій Верховної Ради підтримали позицію Вакарчука щодо міжнародної політики (ВІДЕО)

  • 17 Жовтня 2019, 10:02

Очільник партії "Голос" Святослав Вакарчук розповів, що більшість фракцій підтримали ідею створення тимчасової спеціальної комісії, яка виробить спільну позицію парламенту щодо міжнародної політики України.

Святослав Вакарчук під час виступу із трибуни Верховної Ради заявив про здійснення довгоочікуваного кроку від парламенту, а саме виведення на перше місце питання безпеки України.

Уряд домовився про взаємодію з міністром оборони та міністром закордонних справ щодо питань міжнародних переговорів по майбутньому «нормандському формату».

"Ми наголошуємо на тому, що інтереси України, яка сьогодні веде війну — і з точки зору збереження суверенітету, і з точки зору забезпечення безпеки всіх громадян — є позачерговими.

Саме тому ми вітаємо рішення більшості фракцій Верховної Ради підтримати нашу ідею про створення тимчасової спеціальної комісії, яка би виробила спільну позицію парламенту щодо нашої міжнародної політики у першу чергу стосовно конфлікту на Донбасі та разом з президентом і урядом сформувала б чітку державницьку консолідовану позицію, взяла б на себе відповідальність за рішення майбутнього України, яким складним воно б не було. Це відповідальність Верховної Ради і це відповідальність президента",- сказав нардеп.

 

 

Вакарчук наголосив, що сподівається і надалі на підтримку європейських партнерів (у «нормандському форматі» зокрема), але застеріг, що в кожного з них можуть бути власні геополітичні та інші інтереси, які не завжди збігатимуться з інтересами України.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття