Більшість заяв у ДБР проти Порошенка подав Портнов — очільниця Бюро

  • 21 Лютого 2020, 11:01

Більшість заяв до Державного бюро розслідувань проти народного депутата Петра Порошенка подав заступник глави адміністрації президента часів Януковича Андрій Портнов.

Про це повідомила тимчасова виконувачка обов’язків глави ДБР Ірина Венедіктова в інтерв'ю LB.ua.

Колишній очільник Бюро Роман Труба відмовлявся казати, чи дійсно більшість справ проти Порошенка порушено за заявами Портнова.

«Більшість цих проваджень — за заявами Портнова. Не знаю, чому це має бути таємницею», — сказала Венедіктова.  

 

Читайте також:    Яку зарплату отримав Зеленський, Богдан і заступники голови ОПУ: суми за січень

     

На припущення, що Труба «соромився» тісного спілкування з Портновим, нова очільниця ДБР відповіла: «Я знаю, що пан Портнов написав в Telegram-каналі, що хоче прийти на зустріч з новим керівництвом (ДБР — ред.). Якщо він прийде, я з ним зустрінусь, поговорю. Коли це відбудеться — не знаю, ще не планували».

Вона додала, що не знає про якісь провадження проти самого Портнова у ДБР, а кримінальну справу проти нього щодо погроз прокурору розслідує СБУ.

Нагадаємо, також Венедіктова розповіла, що Порошенко не ходить на допити у ДБР, тому відомство готує документи для його силового приводу.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття