Біля стін Івано-Франківської ОДА зібралися активісти на захист білорусів (фото)

  • 20 Серпня 2020, 12:43

Сьогодні, в Івано-Франківську відбулася Всеукраїнська акція солідарності щодо підтримки білоруського народу. Організаторами акції виступило ВО "Свобода".

Про це повідомляє Перший Політичний.

 

Насамперед йшлося про те, що "білоруське громадянське суспільство, активне, що воно ожило та врешті почало боротися за свої права, як вже майже 30 років боримося ми", - сказав Ігор Дебенко - член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

 

"Також необхідно пам'ятати, що білоруський народ підтримав нас під час Революції Гідності. Та одним із перших людей, які загинули на майдані був білорус. Тому ми сьогодні в ці дні маємо безумовно підтримувати білоруське громадянське суспільство у намаганні відстояти свої громадянські права і в першу чергу право на свободу вибору та на захист свого вибору. Але разом із цим, ми повинні пам'ятати про інше, про те, що сьогодні в нашому українському домі не все так добре. Ми також повинні боротись за свої права, за свою гідність, за свою мову та цінності. Будьмо солідарними з білорусами, підтримаємо їх, але не забуваємо про власний дім у якому й надалі будемо наводити порядок", - додав Дебенко.

 

На акції теж були присутні депутати Івано-Франківської міської ради від інших політичних сил та народна обраниця від 83 округу Оксана Савчук.

 

 

 

 

Читайте також

Денис Шмигаль: Безпека дітей та вчителів — це головний пріоритет у цьому навчальному році

Кабмін вирішив розірвати ще одну угоду з СНД

Трамп опублікував записи Деркача з голосами, схожими на голоси Порошенко і Байдена

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття