Важливо

Бійка депутатів та труна під дверима. В Одесі зі скандалу розпочалося засідання Облради (ВІДЕО 18+)

  • 16 Серпня 2019, 12:14

На засідані Одеської облради намагаються переобрати голову, під стінами пікетують активісти.

Під стінами Одеської облради 16 серпня відбувається відразу кілька акцій протесту. На сьогоднішній сесії мають обрати нового голову, замість Анатолія Урбанського яки став нардепом. Всередині приміщення побилися депутати.

Бійка між народними обранцями розпочалася, коли депутат і заступник голови облдержадміністрації Віталій Свічинський звинуватив колег з фракцій БПП і "Оппоблок" мало не в змові, після чого закликав блокувати трибуну.

Його підтримали депутати з "Нашого краю". В результаті якої у Урбанського зламали мікрофон і відібрали картку. Мікрофон замінили, голова намагається відновити сесію, але його постійно переривають.

До зали зайшла поліція. В засідані оголосили перерву на 5 хвилин. 

 

 

Тим часом учасники однієї з акцій під стінами будівлі принесли до головного входу труну з похоронними вінками, на яких написані назви трас: "Одеса-Київ", "Одеса-Миколаїв" та ін. Вони протестують проти корупції в органах Укртрансбезопасності: пропускають за хабарі фури з перевантаженням, які руйнують автодороги.

Друга акція, більш численна, - проти ймовірного обрання головою облради "оппоплатформівця" Віталія Саутенкова і звільнення директора Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда. Її учасники, серед яких - журналісти, діячі культури, активісти патріотичних, природозахисних та інших організацій, - нагадали про проросійських поглядах першого і заслуги другого, який вивів культурна установа на новий рівень.

Нагадаємо, наприкінці липня у Конотопі на Сумщині під час засідання міськради відбулася масова бійка між прибічниками мера Артема Семеніхіна та його опонентами. Унаслідок сутичок поліція затримала десятки людей. Серед правоохоронців - троє поранених 

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття