Богдан заперечив, що зустрічався в США з представником мафіозних кіл

  • 9 Жовтня 2019, 16:30

Керівник Офісу Президента Андрій Богдан заявляє, що ніколи не бачив та не спілкувався з американським громадянином українського походження Семом Кисліним.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"У відповідь на численні запити журналістів радий повідомити, що ніколи не бачив та не спілкувався з американським громадянином Семом Кисліним - ні в США, ні в Україні. Не тиснув на суддів, поважаю журналістів і не п'ю кров малолітніх, незалежно від мови, на якій вони розмовляють", - заявив Богдан.

Він також закликав ЗМІ "дотримуватися загальноприйнятих стандартів журналістики" і подавати також його точку зору, "оприлюднюючи сенсацію про подію, якої не було".

Як повідомлялося, російське видання The Insider та українська програма «Схеми» за результатами спільного розслідування оприлюднили інформацію, що Президент Володимир Зеленський у США начебто зустрічався з американським бізнесменом українського походження Семом Кисліним, чия фірма причетна до відмивання грошей соратниками президента-втікача Віктора Януковича.

Крім того, на зустрічі, яка нібито відбулася в ресторані "Русская чайная", Зеленського представляв керівник Офісу Президента Андрій Богдан.

Кислін – американський бізнесмен, який народився в Одесі. Федеральне бюро розслідувань Сполучених Штатів пов'язує його з низкою російських злочинних угруповань. Він також відомий як соратник і донор ексмера Нью-Йорка Руді Джуліані, який тепер є адвокатом президента США Дональда Трампа.

За даними ЗМІ, фірма Кисліна вважається також причетною до відмивання грошей поплічниками президента-втікача Віктора Януковича.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття