Важливо

Богородчанщина хоче приєднатися до Франківського району, а не Надвірнянського

  • 29 Травня 2020, 12:20

Сьогодні, 29 травня в Івано-Франківську розпочалась 35-та сесія обласної ради. На початку депутати зачитали звернення.

Зокрема, свободівець Манолій Піцуряк зачитав звернення від громади Богородчанщини до голови ОДА Віталія Федоріва, пише Бліц-Інфо.

«До нас звернулись керівництво Богородчанського району та громад краю з вимогою внести зміни до проекту адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Івано-Франківської області та включили Богородчанщину у новоствореного адміністративного району з центром у місті Івано-Франківськ.

Бо зараз Богородчанщину пропонують приєднати до Надвірнянського району. Та громада вважає за доцільніше приєднання саме до Івано-Франківська. Зокрема, й через те, що Богородчанщина має добре сполучення з Івано-Франківськом, багато мешканців району працюють в обласному центрі», - зауважив Манолій Піцуряк.

За словами депутата, це звернення від імені місцевих рад та громад ще у квітні надсилали до міністра розвитку громад та територій та голови Івано-Франківської ОДА, але посадовці на нього ніяк не відреагували.

А Верховна рада вже за пару днів має голосувати за об'єднання Богородчанського району до новоствореного району з центром у Надвірні.

"Фракція ВО «Свобода» в обласній раді просить врахувати волю мешканців краю та внести зміни до запропонованого проекту", - закликав Піцуряк. 

Слід зазначити, також це питання підняв ще один депутат з Богородчанщини Святослав Никорович, запропонувавши депутатам проголосувати за проект рішення при приєднання Богородчанського району до новоствореного Івано-Франківського району.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття