Бухгалтери ОТГ підвищували кваліфікацію в Івано-Франківському ЦРМС (ФОТО)

  • 27 Вересня 2019, 12:39

Ведення бухгалтерського обліку в бюджетних організаціях та основні аспекти фінансової звітності в державному секторі вивчали під час семінару «Організація бухгалтерського обліку в місцевих радах ОТГ» фахівці ОТГ Прикарпаття в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

«Усе має бути пораховано, обліковано та інвентаризовано. І баланс має зійтись. Інакше зайвих запитань від фіскальних та контролюючих органів не уникнути», - зазначила радник з питань місцевих фінансів Івано-Франківського ЦРМС Оксана Швець відкриваючи семінар.

 

Читайте також:     У Коломиї провели навчання з цивільного захисту населення

 

Найбільше зацікавлення у прикарпатських громад та багато запитань стосувались обліку основних засобів. За словами радника з питань місцевих фінансів Рівненського ЦРМС Ірини Кондратюк, до нормативних актів, які регулюють цей процес вносилось чимало змін, тож дещо переглянути необхідно і досвідченим фахівцям-бухгалтерам.

 

 

Жваве обговорення серед учасників семінару також викликало питання проведення інвентаризації в бюджетних установах, якими є всі місцеві ради ОТГ. Адже дедлайн цієї щорічної процедури - 1 листопада.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття