Чиновник, якого Зеленський назвав "розбійником", встряв з ним в нову суперечку (ВІДЕО)

  • 19 Лютого 2020, 15:42

Секретар Бориспільської міської ради Ярослав Годунок, якого президент Володимир Зеленський в липні назвав "розбійником" і вигнав з наради, знову публічно звернувся до глави держави під час його візиту до Борисполя.

Відео з'явилося на офіційній сторінці ОПУ в Facebook.

Цього разу Годунок вирішив попросити президента розслідувати розкрадання в сфері охорони здоров'я, влаштувавши з ним суперечку.

"Пане президенте, дайте слово Ярославу-"розбійникову"?" - викрикнула жінка з натовпу під час брифінгу.

"Я розумію, це буде дико від мене звучати, але послухайте мене, будь ласка. Я "розбійник", я не про себе зараз кажу, але буде дивно від мене звучати. Коли розслідуються зловживання, крадіжки попередньої райадміністрації. Я розумію, що тоді вам на мене наговорили, що я такий-сякий поганий, але ось "розбійник" прийшов просити вас, губернатора просив, будь ласка, давайте мільйони, сотні, які вкрала попередня райадміністрація, на які ми могли побудувати корпус, давайте нарешті розберемося. Повірте, я готовий надати факти крадіжок", - обурився чиновник.

"Я прошу вибачення, можна ми спочатку добудуємо, а потім будемо розбиратися. Я хочу ще раз вам сказати - ви вже відома тут людина", - пожартував президент.

"Спасибі. Ну просто за 100 мільйонів, можна було за 50 зробити", - продовжив Годунок.

"Це до правоохоронних органів. Я ж не правоохоронний орган", - відповів йому Зеленський.

"Дайте доручення розслідувати факти", - висловився "розбійник", на що президент відповів ствердно і закінчив розмову.

 

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття