Важливо

Чоловік, який кинув яйцем у Януковича, став заступником голови Прикарпаття

  • 2 Грудня 2019, 09:28

24 вересня 2004 року у Віктора Януковича кинули куряче яйце під час візиту Івано-Франківської області. Янукович упав, а охорона скрутила нападника. Ним виявився тоді ще студент Дмитро Романюк.

Заступником голови Івано-Франківської ОДА став Дмитро Романюк, який у 2004 році кинув у тоді ще прем’єр-міністра Віктора Януковича яйце, від якого той зомлів. Про це у Facebook повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Герой дня Дмитро Романюк. Пам’ятаєте відео коли кинули яйце в Януковича, людина яка ризикнула таке зробити - це він, нині заступник голови ОДА в Івано-Франківській області. Дуже світлий, розумний і принциповий. Впевнений, що будемо за нього ще чути, як за ефективного менеджера, значно більше», – підписав міністр спільну світлину.

Нагадаємо, 24 вересня 2004 року у Віктора Януковича кинули куряче яйце під час візиту Івано-Франківської області. Янукович упав, а охорона скрутила нападника. Ним виявився тоді ще студент Дмитро Романюк.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття