Данилюк розповів, скільки виділятимуть на безпеку та оборону

  • 13 Серпня 2019, 17:01

У бюджеті на 2020 рік фінансування нацбезпеки і оборони залишиться на рівні 5% від ВВП.

Про це заявив секретар РНБО Олександр Данилюк в інтерв'ю ВВС News Україна, відповідаючи на питання щодо фінансування сектору нацбезпеки та оборони у наступному році.

“По-перше, є певні вимоги до бюджету нацбезпеки та оборони. Були закріплені обмеження в законі про нацбезпеку - 5% від ВВП. Зрозуміло, що фінансування зменшено не буде, ці параметри будуть дотримуватися”, - запевнив Данилюк, додавши, що увагу буде сфокусовано передусім на ефективності використання коштів.

“Коли ми проводили зустрічі з усіма міністерствами та відомствами, обговорювали структуру цього бюджету (на 2020 рік — ред.), то ми домовилися про те, що не будемо просто індексувати витрати минулих років. Нам треба розуміти, що не кожен захищає свій орган, а безпека в державі залежить від того, наскільки ефективно вони працюють”, - наголосив секретар РНБО.

Він також повідомив, що фінансуватися будуть в першу чергу реформи, аби не дублювалися функції та фінансування різних структур.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття