Делегація Івано-Франківської міської ради взяла участь у засіданні Генеральної Асамблеї Асоціації міст-володарів Призу Європи

  • 11 Вересня 2019, 10:31

Зустріч відбулася у місті Сегеді (Угорщина).

Про це йдеться на офіційному сайті Івано-Франківської міськради, пише Перший Політичний.

У засіданні взяли участь віце-голова підкомітету з питань Призу Європи ПАРЄ Кестутіс Масіуліс, представники муніципалітетів міст Санкт-Пьольтен (Австрія), Сан-Себастьян (Іспанія), Альтьоттінг, Дармштадт, Мюльгайм-на-Рурі, Шварценберг (Німеччина), Ченстохова, Гдиня (Польща), Анкара (Туреччина), Сегед, Тата (Угорщина), Івано-Франківськ (Україна). Тема минулої зустрічі: «Розумні міста: що це значить для нас».

Делегацію Івано-Франківської міської ради представляли начальник управління інвестиційної політики Ігор Попадюк, заступник керівника Секретаріату міської ради Станіслав Козлов та координатор проекту "Молодь і влада" Роман Труба.

 

Читайте також:    Прикарпаття: Як депутати-мажоритарники голосували за внесення змін до Закону України "Про Вищий антикорупційний суд"

 

В ході засідання міста-члени Асоціації презентували свої стратегії розвитку концепції «Smart City» і обмінялися досвідом та кращими практиками в цьому напрямку.

Також в рамках асамблеї, в зв'язку із закінченням терміну головування, був призначений новий президент Асоціації міст-володарів Призу Європи. Ним став мер польського міста Ченстохова Кшиштоф Матіящик, який змінив на цій посаді Харківського міського голову Геннадія Кернеса.

Також в рамках Генеральної Асамблеї пройшло молодіжне засідання на тему «Розумні міста: роль молоді в побудові міст майбутнього».

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття