Денис Шмигаль обговорив формат подальшої співпраці із представниками місії ОБСЄ в Україні (ФОТО)

  • 21 Серпня 2019, 15:06

Сьогодні голова облдержадміністрації Денис Шмигаль провів зустріч із керівником Івано-Франківського відділення Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Девідом Піґе та спостерігачем місії Пер-Еріком Стафансоном.

Про це йдеться на офіційному сайті Івано-Франківської ОДА, пише Перший Політичний.

Під час спілкування гості із ОБСЄ привітали Дениса Шмигаля із призначенням на відповідальну посаду та висловили сподівання на поглиблення співпраці, яка сприятиме збереженню стабільної безпекової ситуації в області, забезпеченню діалогу між органами влади, громадянського суспільства, етнічними та релігійними групами.

 

 

Представники місії розповіли про свою роботу, поділилися думками щодо політичної, релігійної та екологічної ситуацій на Прикарпатті.

 

Своєю чергою Денис Шмигаль запевнив спостерігачів, що обласна державна адміністрація й надалі всебічно сприятиме місії у виконанні їх завдань на території області та висловив готовність до подальшої конструктивної співпраці з представниками ОБСЄ.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття