Денис Шмигаль обговорив перспективи подальшої співпраці з керівником Програми DOBRE в Україні Беррі Джозефом Рідом (ФОТО)

  • 1 Жовтня 2019, 12:58

Сторони обговорили стан та перспективи співпраці програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) з органами виконавчої влади області.

Денис Шмигаль подякував за реалізацію програми, яка допомагає розвивати громади в Україні. За його словами, це один з найбільш ефективних проектів, який приносить очікувані результати, пише Перший Політичний з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

«Ми працюємо над оновленням перспективного плану розвитку територій, плануємо адміністративно зберегти всі громади, які співпрацюють з проектом, і сподіваємося на продовження плідної співпраці з DOBRE», - зазначив керівник області.

 

 

Своєю чергою Беррі Джосеф Рід закцентував увагу на пропозиціях подальшої співпраці, оскільки програма діє в Україні до червня 2021 року.

 

Читайте також:       #Округ85: Стало відомо, чому "слуга народу" Едуард Прощук був двічі відсутній на засіданнях Ради

 

Денис Шмигаль запропонував фахівцям проекту долучитися до навчання новообраних керівників майбутніх ОТГ.

«З квітня 2020 року загостриться необхідність у навчанні новообраних голів ОТГ бути ефективними менеджерами. Пропоную долучитися до організації їх навчання та поділитися напрацьованими кейсами щодо розвитку територій, зокрема гірських», - наголосив голова облдержадміністрації.

Також в ході зустрічі Денис Шмигаль та Беррі Джозеф Рід обговорили форми і методи співпраці офісу програми з облдержадміністрацією через відповідні структури задля ефективної взаємодії з новоствореними ОТГ.

 Довідково: Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) − це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 5 лютого 2019 року програма USAID DOBRE підписала Меморандум про співпрацю та взаємодію з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією та обласною радою.

10 об’єднаних територіальних громад, таких як Білоберізька, Більшівцівська, Верхнянська, Дзвиняцька, Ланчинська, Нижньовербізька, Печеніжинська, П’ядицька, Старобогородчанська та Тлумацька отримали не лише фінансову підтримку, але і всебічну підтримку у навчанні, організації роботи, обміні досвідом.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття