Денис Шмигаль окреслив завдання для новопризначеного керівника Рогатинської райдержадміністрації (ФОТО)

  • 29 Листопада 2019, 12:59

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль представив нового керівника Рогатинської РДА Володимира Труша працівникам держадміністрації, представникам органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу районної ради, громадськості Рогатинщини.

Як повідомояв Перший Політичний, Володимир Труш 28 листопада призначений очільником райдержадміністрації розпорядженням Президента України №419/2019-рп.

 

 

Розповідаючи присутнім про Володимира Труша, до слова, уродженця Рогатинщини, очільник області зауважив, що новий керівник має досвід як державної служби, так і роботи в бізнесі, добре розуміє потреби жителів краю і знає його інвестиційний потенціал.

 

Читайте також:     У Надвірній планують створити п’ять об’єднаних територіальних громад (ФОТО)

 

Новопризначеному керівнику Денис Шмигаль окреслив першочергові  та невідкладні завдання.

«Я бажаю новому керівнику використати свої знання та досвід на благо громади. І доручаю виконати три завдання, – наголосив Денис Шмигаль. – Перше з них – не красти і унеможливити це для інших. Завдання друге – це успішно завершити на місцевому рівні реформу децентралізації, медичну  та освітню реформи. Третій блок завдань лежить у етичній площині та дотриманні законодавства. Районна державна адміністрація буде працювати ще рік. Протягом наступного року проходитиме згортання роботи цієї структури. Тому важлива співпраця з майбутніми головами ОТГ для того, щоб інституціональна пам'ять і досвід службовців були збережені для громади і держави».

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття