Важливо

Денис Шмигаль зустрівся з громадою Косівщини (ФОТО)

  • 4 Вересня 2019, 09:27

Розвиток дорожньої інфраструктури, підприємництва, лісової галузі, функціонування Національного природного парку стали головними темами спілкування під час сьогоднішньої зустрічі голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля із громадськістю Косівського району.

Про це повідомляється на офіційному сайті Івано-Франківської ОДА, пише Перший Політичний.

«Зустріч з громадою дала змогу краще пізнати специфічні проблеми району, - підкреслив очільник Прикарпаття. - Від косівчан я отримав цікаві і конструктивні пропозиції щодо розвитку Косівщини, втілення багатьох соціальних і економічних проектів».

 

 

 

Так, зі зверненням щодо підтримки з боку бізнес-спільноти області до керівника області звернулася представниця громадської організації «За покликом серця». Жінка розповіла про проект організації, який спрямований на підтримку та реабілітацію українських військовослужбовців та ветеранів.

 

 

Проект реалізується за кошти благодійників і має на меті забезпечити безоплатною реабілітацією учасників АТО/ООС. Наразі громадська організація просить усіх небайдужих відгукнутися і долучитися до благодійності на благо захисників України.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття