Депутат від Слуги народу назвав журналістку «тупою вівцею», вона відповіла

  • 19 Серпня 2019, 10:16

Новообраний депутат від партії Слуга народу Максим Бужанський образив журналістку НВ Ольгу Духнич в Telegram, назвавши її «тупою вівцею».

Так він відреагував на інтерв'ю НВ з Дмитром Разумковим, в якому прозвучало запитання:

«Депутатами вашої партії стали Максим Бужанський, що ностальгує за СРСР і часами Віктора Януковича, Ірина Борзова з активним бізнесом в окупованому Криму і ще кілька цілком яскравих особистостей. Ви згодні з ними розділити репутацію партії?».

Бужанський сприйняв згадку про себе в такому контексті як образу.

Розумію, що деякі колеги занадто стримані, щоб називати речі своїми іменами, тому прийду їм на допомогу», — написав нардеп.

«Чергова тупа вівця, що представляється журналісткою одіозного ЗМІ НВ, в інтерв'ю з представником Слуги народу заявила, що я ностальгую за СРСР і „часами Януковича“… Тупа вівця з одіозного ЗМІ», — заявив новоспечений слуга народу.

Духнич відреагувала на хамство:

… Відповідати пану Бужанському — це як спроба з’ясувати стосунки з голубом, який нагадив вам на рукав пальто», — написала журналістка.

Вона зазначила, що сподівається на те, що «робота Бужанського як депутата буде продуктивніше, різноманітніше і на благо країни» і він вибачиться перед виданням НВ.За словами Ольги, після прочитання того, що написав про неї Бужанський, вона «…посміхнулася і пішла засмагати».

Відзначимо, що Макс Бужанський в своїх постах неодноразово заявляв, що голосував за Партію регіонів десять років, що Янукович — хоч і не найвдаліший, але легітимний президент, а «майдан погубив Україну». Що 9 травня — справжнє свято, а 8 травня нікому не потрібно, що порівнювати два тоталітарні режими — Сталіна і Гітлера — значить плювати «на могили батьків», і так далі.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття