Депутат від "Слуги народу" записав реп, щоб розповісти про законопроект (ВІДЕО)

  • 30 Червня 2020, 10:20

На його думку, закон потребує молодіжної подачі.

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Санченко записав реп, у якому розповів про ініційований ним законопроект №3718 “Про засади молодіжної політики”. Відповідний ролик він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

"Я вирішив записати потенційний хіт, щоб зекономити час на читання закону. Всім коротко, по суті зараз все про нього розповім", - йдеться у пісні.

Нардеп вказав, що "принцип, який ми в законі виллємо золотом: жодне рішення для молоді не буде без молоді!".

"Другим принципом, що ми обрали, — розвиток молодіжних центрів на рівні держави", — додав Савченко.

Третім пунктом він вказав створення українського молодіжного фонду, де молодь зможе взяти грант “на добрі справи”.

 

 

Серед інших новацій законопроекту – встановлення віку молоді 14-29 років, що, на думку авторів, дозволить не розпорошувати ресурси і надавати максимально ефективну підтримку.

Також пропонується створити при Кабміні дорадчий орган – Національну раду з питань молоді, а також молодіжні ради при місцевих органах для забезпечення участі молоді у громадсько-політичному житті.

Законопроект передбачає регулювання діяльності Українського молодіжного фонду, який стимулюватиме розробку і впровадження сучасних проектів та заходів у сфері молодіжної політики та створення розгалуженої мережі молодіжних центрів.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття