Важливо

Депутати Верховної Ради ухвалили закон щодо інвентаризації лісів

  • 2 Червня 2020, 14:18

Законопроект №2379 підтримали 322 депутати.

Автори законопроекту пояснювали, що востаннє облік лісів в Україні проводили у 2011 році, тому наразі у держави немає актуальної інформації про стан лісових ресурсів.

Так, у законі додали нову статтю: «Національна інвентаризація лісів». У ній ідеться про цілі, особливості та фінансування інвентаризації.

 

Читайте також:   "В час складної медичної реформи було важко реагувати на виклики, які принесла пандемія",- Едуард Прощук про допомогу для медиків округу №85 (ВІДЕО)

 

Вона має узагальнити інформацію щодо лісів для потреб планування, зокрема для стратегічного ведення лісового господарства, державного лісового кадастру та моніторингу лісів. Поряд національної інвентаризації затверджує Кабмін.

Водночас в уряді сподіваються, що проведення інвентаризації лісів дозволить отримати повну та актуальну інформацію про стан лісових ресурсів та ефективніше боротися з незаконними рубками.

Нагадаємо:

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття