Важливо

Депутатів треба позбавляти мандатів за прогули, - Разумков

  • 15 Жовтня 2019, 18:01
  • 1 Коментар

На даний момент передбачено зняття заробітної плати за прогули.

Голова Верховної ради Дмитро Разумков вважає необхідним внести зміни в Конституцію, щоб позбавляти мандатів депутатів за прогули. Про це передає кореспондент РБК-Україна.

Як повідомив Разумков, на даний передбачена відповідальність для нардепів за прогули у вигляді зняття заробітної плати.

"Станом на сьогодні поки будуть зміни, які дозволять знімати заробітну плату з народних депутатів. В подальшому, я сподіваюсь, що нам вдасться змінити законодавство. Якщо депутати будуть займатися іншими справами, то нехай ними займаються", - заявив Разумков.

За його словами, для позбавлення депутата мандата необхідні зміни до Конституції України.

"Я бачу це так, що треба буде вносити зміни для того, щоб народні депутати втрачали свій мандат. Тому що коли мені кажуть, що у нас є Кодекс законів про працю України (Кзпп), згідно з яким ніхто не відповідає так, як народні депутати. Тому що їх за кодексом, позбавити посади неможливо. Виключний перелік, чому людина перестане бути народним депутатом передбачена в Конституції. прогули поки, на жаль, там не вказані", - додав він.

Схожі Новини

Коментарі

нецерковец

2019-10-15 20:21:16

Запровадити Кримінальну Відповідальність за Неперсональне Голосування (КНОПКОДАВСТВО) для народних депутатів України(депутатів Верховної Ради України),а також депутатів обласних, міських, районних, міжрайонних, сільських рад: https://petition.president.gov.ua/petition/75906


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття