Деякі майбутні нардепи від "Слуги народу" не підтримують зняття недоторканності з парламентаріїв

  • 7 Серпня 2019, 09:34

Деякі майбутні народні депутати, обрані до парламенту від партії "Слуга народу", не згодні з необхідністю скасування депутатської недоторканності, але позиція фракції з цього питання буде жорсткою, заявляє її майбутній глава Давид Арахамія.

"Їх (противників скасування недоторканності - ІФ) десь 15% серед мажоритарників. Серед списочників таких набагато менше", - сказав він в ефірі "Радіо НВ" у вівторок.

Тим часом він зазначив, що ці люди раніше публічно підтримували ідею позбавлення недоторканності нардепів, однак нині говорять про доцільність перегляду підходу до даного питання.

"У нас буде жорстка позиція фракції", - запевнив Арахамія.

Відповідаючи на питання про першочергові законопроекти, які має розглянути парламент нового скликання, майбутній нардеп назвав проекти законів про зняття недоторканності з парламентаріїв і про імпічмент президента.

"Ми обіцяли це. Думаю, потрібно якомога швидше проголосувати за ці законопроекти", - додав він.

Крім того, Арахамія заявив, що "Слуга народу" виступає за невідкладний розгляд у Верховній Раді 9-го скликання законопроектів щодо дерегуляції.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття