Деякі «слуги» допомагають окупації Росії, - думка від депутата Євросоюзу

  • 16 Жовтня 2020, 14:33

Депутатка Європарламенту Віола фон Крамон заявила, що в "Слузі народу" є багато нардепів, які допомагають окупації РФ і підривають демократію.

Про це представниця Німеччини в законодавчому органі Євросоюзу сказала в інтерв'ю виданню "Новое время".

"У "Слузі народу" є багато законодавців, які не поділяють декларовані зовнішньополітичні цілі народу і президента України. Ці законодавці підривають демократію і волею або небажанням допомагають російській окупації. Це залишається небезпечним викликом на шляху інтеграції в ЄС, і керівництво партії має розв'язати цю проблему", – заявила вона.
Водночас депутатка зазначила, що в Європарламенті бачать прагнення Володимира Зеленського до євроінтеграції. Віола фон Крамон також вказала на "особистий внесок президента в боротьбу з російською окупацією".

Довідка: Депутат Європейського парламенту Віола фон Крамон з 2019-го року обіймає посаду заступника голови делегації в Комітеті Асоціації Україна-ЄС. Уродженка Німеччини працювала депутатом Бундестагу з 2009 до 2013 року, представляла фракцію Зелених і відповідала за міжнародну політику щодо Китаю, Центральної Азії та Східного партнерства.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття