Діалоги про Україну: команда Зеленського вирішила поговорити з прикарпатцями про мир на Донбасі (ФОТО)

  • 7 Жовтня 2019, 15:02

Сьогодні, 7 жовтня, до Івано-Франківська прибули представники команди президента Зеленського, аби пояснити нещодавні мирні ініціативи нової української влади.

Дискусії під назвою «Діалоги про Україну» пройдуть у всіх областях нашої держави. Перша подібна зустріч відбулась сьогодні в обласному центрі Прикарпаття, пише Перший Політичний.

 

 

 

Представляли команду президента: політичний директор Міністерства закордонних справ України Олексій Макеєв, перший заступник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет та заступник міністра оборони України Аліна Фролова.

«Щодо розведення військ у Золотому-4. За моєю інформацією, жителі цього населеного пункту підтримують відведення наших військ», - заявила заступник міністра оборони Аліна Фролова.

 

 

Читайте також:     Очільник Франківська скликає позачергову сесію міської ради

 

 

Вона додала, поки відведення військ не розпочалось, бо головною умовою є відсутність обстрілів протягом семи днів, а поки такого ще не трапилось.

 

 

Глава Івано-Франківської ОДА запевняє, що мова про майбутню федералізацію не йде.

«Ніякої федералізації не буде. Я запевняю вас. Президент цього не допустить», - каже він.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття