Для громад Прикарпаття оголосили конкурс проектів співпраці з ЄС

 • 27 Листопада 2019, 12:45

Оголошено 3-й Конкурс проектних заявок у рамках Програм транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» та «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020».

15 листопада оголошено Третій конкурс проектних заявок у рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020», пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківської райради.

Конкурс спрямований лише на проекти у тематичній цілі СПАДЩИНА у рамках обох пріоритетів:

 • Промоція місцевої культури та історії;
 • Промоція і збереження природної спадщини.


Конкурс відкрито для мікропроектів (проектів з малим бюджетом), які:

 – реалізуються на території Програми:

 • у Польщі: Кросненьський, Перемиський, Жешівський, Тарнобжезький, Хелмсько-Замойський, Пулавський, Люблінський, Бяльский, Остроленко-сєдлецький, Ломжинський, Білостоцький, Сувальський субрегіони;
 • у Білорусі: Гродненська, Брестська, Мінська (включаючи місто Мінськ) та Гомельська області;
 • в Україні: Львівська, Волинська, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська та Івано-Франківська області.

– ідеї та тематика яких пов’язана з культурною, історичною та природною спадщиною:

 • створення нових транскордонних контактів і зв’язків між мешканцями,
 • обмін досвідом та соціальними ініціативами,
 • спільні традиції прикордонних районів,
 • туристичні та культурні ініціативи,
 • культурне різноманіття, меншини та розвиток місцевих громад,
 • нові події, пов’язані з культурою, мистецтвом, спортом, освітою, промоцією історичної та природної спадщини а також всі подібні заходи, що підтримують транскордонне співробітництво.


– метою всіх мікропроектів повинно бути збільшення кількості відвідувачів об’єктів історичної, культурної чи природної спадщини;

– всі мікропроекти повинні мати транскордонний характер, із залученням партнерів з Польщі та з Білорусі та / або України.

Лише некомерційні організації (бюджетні установи, органи місцевого самоврядування, громадські організації тощо) можуть брати участь у конкурсі.

Розмір грантів у даному конкурсі становить від 20 тис до 60 тис євро. Загальний бюджет конкурсу становить (не менш ніж) 1 286 000 євро.

Кінцевий термін подання заявок – 15 січня 2020 року (до 23:59 за центральноєвропейським часом, оскільки заявка подаватиметься лише в електронній формі).

14 листопада оголошено Третій конкурс заявок у рамках Програми прикордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020».

Конкурс заявок є відкритим для проектів, визначених з інфраструктурним компонентом, або м’які проекти, в рамках таких пріоритетів:

– Сприяння місцевій культурі та історичній спадщині разом із туристичними функціями

– Стале використання навколишнього природного середовища в прикордонній зоні – збереження природних ресурсів, заходи щодо зменшення викидів парникових газів та забруднення річок.

– Розвиток транспортної інфраструктури для покращення мобільності людей та товарів

– Підтримка спільних заходів щодо запобігання природним та техногенним катастрофам, а також спільних дій під час надзвичайних ситуацій

– Підтримка розвитку здоров’я

Орієнтовний бюджет становить 17 300 000 євро.

Кінцевий термін подання заявок – 13 лютого 2020 року.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття