Важливо

Прощук: Для капітального будівництва 9 об'єктів водного господарства на Прикарпатті виділили 50 мільйонів гривень

  • 16 Вересня 2020, 12:29

Дністровське басейнове управління водних ресурсів отримало кошти необхідні для ліквідації наслідків червневих повеней.

Народний обранець від 85 виборчого округу Едуард Прощук з керівником служби Романом Михайлюком проінспектували хід будівництва одного з найбільших зруйнованих об’єктів в селі Воскресінці на Коломийщині.

"Залучено 10,5 мільйонів гривень. Тут вже відвели воду, щоб укріпити 230 метрів пошкодженої дамби на річці Прут та збудували перегородки. Це дозволить у разі великого паводку уникнути затоплення села Воскресінці та частини Коломиї. Якщо погода сприятиме об’єкт здадуть вже на початку жовтня",- йдеться в дописі на сторінці нардепа Едуарда Прощука.

Також виділили кошти для відновлення дамб на Калущині в селі Перевозець (4 млн грн) і в селі Бабин Середній (4.5 млн грн).

"Щоб не латати проблеми та не займатись подоланням жахливих наслідків стихії потрібно впроваджувати протипаводкові заходи. За моєї ініціативи уже створена робоча група для розробки протипаводкової стратегії. З колегами в екокомітеті зараз активно працюємо над законодавчою базою, адже це основа",- зауважив Прощук.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття