Для України краще, якщо на виборах у США переможе Байден – Клімкін

  • 25 Жовтня 2020, 10:11

Ексглава МЗС України Павло Клімкін вважає, що в разі перемоги Джо Байдена на виборах президента США українські реформи дістануть новий імпульс.

Для України буде краще, якщо на виборах президента США виграє представник Демократичної партії Джо Байден, а не нинішній глава Білого дому, представник Республіканської партії США Дональд Трамп.

Таку думку висловив 24 жовтня в ефірі телеканала "Україна 24" колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Байден дасть більше позитивного драйвера Україні, тому що у Трампа сформувалося ставлення до України як до корупційної реальності, і я думаю, що це ставлення не зміниться", – сказав він.

За словами українського дипломата, Байден "буде кращий для українських реформ".

"Через ці всі розмови, нескінченні вигадки навколо Burisma у Байдена просто такий обов'язок підштовхнути і довести, що реформи в Україні для нього важливі як для політика. Що стосується зовнішнього виміру, я вважаю, що при демократичній адміністрації у нас з'являться нові можливості, яких не було", – пояснив Клімкін.

Вибори президента США заплановано на 3 листопада. Головними конкурентами вважають Трампа і Байдена. Результати опитування радіостанції NPR у співпраці із PBS NewsHour і Marist, опубліковані 18 вересня, засвідчили, що Трамп поступається Байдену дев'ятьма процентними пунктами.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття