До Франківська прибули бюлетені для недільного голосування (ФОТО)

  • 17 Липня 2019, 15:40

Вранці 17 липня в Івано-Франківськ привезли бюлетені для голосування на позачергових виборах народних депутатів Верховної Ради України, які мають відбутися 21 липня.

Отримувати бюлетені розпочали об 11:00. Їх, станом на 11:15, окружна виборча комісія отримала 169 тисяч, інформує Перший Політичний з посиланням на “Галку”.

“Ми отримали багатомандатні виборчі бюлетені, тобто 22 партії. Ось вони наші – ми перерахували і поскладали (показує на стопки бюлетенів, – ред.). Зараз ми чекаємо одномандатні, тобто, наші мажоритарники – їх є 10″, – каже заступниця голови ОВК №83 Олександра Петрик.

Після прибуття решти бюлетенів буде проведено засідання, а далі члени комісії підпишуть три примірники Протоколу про отримання документів.

Бюлетені передаватимуть на дільниці протягом четверга і п’ятниці. До слова, на території Івано-Франківської міської ради працюватимуть 102 виборчих дільниці.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття