Важливо

До кінця року в Україні продадуть 147 державних компаній та об’єктів — Фонд держмайна

  • 2 Грудня 2019, 19:00

У грудні 2019 року Фонд державного майна планує продати 147 об'єктів державної власності в межах малої приватизації, тобто через систему «Prozorro.Продажі».

Про це йдеться у повідомленні фонду.

Загальну вартість виставлених на продаж об'єктів Фонд держмайна оцінив у 274,1 мільйона гривень. Продаж буде відбуватися через 44 електронних майданчики у системі «Prozorro.Продажі».

«Серед найбільших об’єктів за вартістю є єдиний майновий комплекс «Трансмаш» в Кривому Розі, незавершене будівництво «Оздоровчого комплексу «Прикарпаття» Національного банку України в Яремче, незавершене будівництво енергоцеху площею 9 577,8 м² біля станції метро «Шулявська» в Києві та інші об'єкти», — повідомляють у Фонді держмайна.

Напередодні стало відомо, що уряд передав на приватизацію вже 415 державних компаній. Також в уряді підрахували, що 1261 державне підприємство в Україні фактично не провадить жодної діяльності та є банкрутом, тому в уряді планують їх ліквідувати.

 

Читайте також:       Новий міст на Пасічну: цікаві деталі

 

На приватизацію уряд планує виставити 1006 державних підприємств, ще 766 держкомпаній буде визначено як стратегічні, а їхню приватизацію буде заборонено.

Напередодні прем'єр-міністр Олексій Гончарук доручив передати щонайменше 500 держкомпаній на приватизацію до кінця 2019 року.

Раніше стало відомо, що уряд почав підготовку до приватизації близько 800 держкомпаній. Загалом у державній власності в Україні перебуває понад 3,4 тисячі підприємств.

2 жовтня Верховна Рада ухвалила закон про скасування переліку заборонених для приватизації підприємств. За це рішення проголосувало 250 депутатів.

Напередодні уряд запустив процес приватизації 4 великих державних компаній. У цьому переліку перебувала більшість збиткових держпідприємств.

Зазначимо, що програмою дій уряду передбачено продаж понад 1000 державних компаній.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття