До поліції Прикарпаття надійшло 73 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства

  • 10 Липня 2019, 13:58

Від початку передвиборчої кампанії до підрозділів поліції Івано-Франківщини надійшло 73 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства.

Про це повідомляє сектор комунікації поліції Івано-Франківщини, пише Перший Політичний.

25 заяв розглянуто відповідно до Закону «Про звернення громадян», на правопорушників складено 71 адміністративний протокол. З початку передвиборчої агітації слідчими розпочато одне кримінальне провадження за ч. 3 ст.157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України.

 

Читайте також:    "Іди гуляй, Господи": Зеленський вигнав з засідання секретаря Бориспільської міської ради

 

За фактами розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації без відомостей про тираж, друк та інформацію про осіб, відповідальних за випуск відповідно до ст.212-13 КУпАП на порушників складено 71 адміністративних протоколів у Івано-Франківську, Калуському, Коломийському, Богородчанському, Косівському, Надвірнянському та Снятинському районах.

За 32-ма матеріалами проводяться перевірки.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття