Наступний допит Порошенка можуть провести із застосуванням "детектора брехні" – ДБР

  • 12 Серпня 2019, 13:38

Сьогодні п’ятий президент України свідчив в рамках кримінального провадження щодо можливого ухилення від сплати податків під час купівлі-продажу телеканалу «Прямий».

Директор Державного бюро розслідувань України Роман Труба допускає, що наступний допит п’ятого президента Петра Порошенко буде проведено із застосуванням поліграфа. Про це він повідомив на своїй сторінці у Telegram.

"Другий допит екс-президента в ДБР тривав дві години. Сьогодні Петро Порошенко свідчив у рамках кримінального провадження щодо можливого ухилення від сплати податків під час купівлі-продажу телеканалу «Прямий». Не виключаємо, що наступний допит буде проведений із застосуванням поліграфа. До слова, це зовсім не страшно – всі наші працівники проходять таке психофізіологічне дослідження щороку ", - зазначив директор ДБР.

 

 

Читайте також:     У “Слузі народу” заявляють, що не ведуть переговори з "Голосом" про коаліцію

 

Нагадаємо, Порошенка викликали 12 серпня на 9.30 на допит у ДБР як свідка у кримінальному провадженні щодо можливого ухилення від сплати податків і подальшої легалізації доходів під час купівлі-продажу ТОВ "Телеканал "Прямий".

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття