Важливо

Дружина Медведчука заявила, що без російської мови українці перетворяться на "німе плем'я третього сорту"

  • 17 Березня 2019, 12:54

Дружина одіозного проросійського політика Віктора Медведчука, кума Путіна, телеведуча Оксана Марченко обурилася новим законопроектом про мову. Вона вважає, що влада "хоче відрізати українців від світу і перетворити на "німе" плем'я третього сорту".

Про це Оксана Марченко написала у своєму Instagram, проілюструвавши текст несподіваним фото, повідомляє Перший Політичний з посиланням на Цензор.НЕТ.

Марченко пише про дослідження вчених із Массачусетського технологічного інституту. 

"Виявилося, що сучасна крос-культурна комунікація тримається лише на 6 мовах - англійській, іспанській, французькій, італійській, російській та німецькій", - стверджує телеведуча.

"Патріоти", о жах! Я не бачу там української! Що ж відбувається?! А відбувається наступне: під прикриттям "захисту мови" нинішня влада активно проштовхує новий мовний закон, хоче відрізати українців від світу і перетворити на  "німе" плем'я третього сорту", - обурюється кума Путіна.

Ведуча розважальних телешоу переймається, що українці будуть, на її думку, відрізані від світової науки.

"Припустити, що українці масово вивчать одну з іноземних мов і користуватимуться нею як носії, - утопія, марення!.. Нас позбавляють можливості вчити математику, фізику, хімію тощо російською, і "горе-патріоти" відрізають українців від світових знань, літератури, відкриттів, технологій, бізнесу та комунікації", - написала Марченко.

"Чому вони це роблять? Може, тому, що майбутнім прибиральникам, доглядальницям, збирачам полуниці і просто жебраком не потрібно багато знати? Вони повертають Україну до "кріпосного" ладу, де темним, забитим українцям нічого думати? Звичайно, для миття туалетів інтелект не потрібен", - розмірковує дружина Медведчука.

Водночас Марченко стверджує, що сама володіє і російською, і українською, і англійською мовами, але виступає "проти дискримінації інтелекту співвітчизників".

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття