Е-декларації під мікроскопом: як живе новий очільник Прикарпаття Віталій Федорів

  • 24 Січня 2020, 10:47

Наразі заступник Дениса Шмигаля поки лише виконує обов'язки керівника Прикарпаття, проте кандидатуру Віталія Федоріва називають найбільш ймовірною на посаду голови Івано-Франківської облдержадміністрації на постійній основі.

Після повідомлення про те, що діючого голову ОДА Дениса Шмигаля профільний комітет Верховної Ради рекомендує на посаду віце-прем’єр-міністра – міністра розвитку громад і територій, Івано-Франківська область отримала нового керівника.

На прес-конференції з нагоди отримання шести мобільних інклюзивно-ресурсних центрів заступника Шмигаля Віталія Федоріва представили як виконуючого обов’язки голови Івано-Франківської ОДА, пишуть Версії.

Трудова біографія Віталія Федоріва доволі цікава і різноманітна. Він розпочинав свій шлях як менеджер зі збуту, потім потрапив на роботу в ОДА – і від провідного економіста відділу планування та аналізу бюджету головного фінансового управління “виріс” до заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації, змінивши при цьому ще 7 посад.

 

 Читайте також:       #FreeDrKuzmenko: Клопотання про звільнення д-ра Кузьменко з-під варти безпідставно затягують

    

Декларація Віталія Федоріва за 2018 рік, опублікована на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, доволі скромна.

Високопосадовець разом з сім’єю, дружиною та донькою, прописаний та проживає в селі Братківці Тисменицького району, що за 15 кілометрів від обласного центру.

Віталій Федорів володіє двома земельними ділянками в Братківцях площею 2000 м² та 700 м², дружина Юлія має також дві земельні ділянки 2247 м² та 223,70 м².

Мешкає сім’я в житловому будинку 223,70 м², власницею якого є дружина.

Їздить високопосадовець на Daewoo Lanos 2008 року випуску, який придбав в 2015 році за 47 083 грн.

Цінними паперами, корпоративними правами чи нематеріальними активами сім’я Федорівих не володіє.

За 2018 рік Віталій Федорів задекларував 347 528 гривень доходу. З них 273 027 грн – зарплата в Департаменті охорони здоров’я, де він до листопада 2018 року займав посаду заступника директора ДОЗ, 64 134 грн – зарплата заступника голови ОДА, 8967 грн– страхові виплати, 1400 грн – профспілкові виплати. Дружина Юлія, яка працює в Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні, інформації про власні доходи не надала.

Заощаджень на фінансових зобов’язань родина Федорівих не має.

Віталій Федорів також займається громадською діяльністю. В декларації він вказав, що є членом президії ГО “Футбольний клуб Колос Братківці”, та членом правління ГО “Івано-Франківське обласне управління Антикорупційне бюро в Україні”.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття