Едуард Прощук розповів як відшкодувати збитки, які виникли внаслідок паводків

  • 29 Червня 2020, 09:01

За час повені на Прикарпатті багато будинків пошкодило, затопило. Народний депутат Едуард Прощук розповів куди звертатися для вирішення даної ситуації.

«Якщо ваше майно постраждало від паводків, ви маєте повне право звернутись до своєї сільської, селищної чи міської ради із заявою довільної форми про проведення обстеження вашого житла», - повідомляє Едуард Прощук на своїй сторінці на Facebook.

Нардеп зазначає, що до заяви потрібно додати копію документу про право власності на житло, копію паспорта, ідентифікаційного коду та друковані фото пошкоджень житла.

«Орган місцевого самоврядування створює спеціальну комісію, яка проведе обстеження згідно заяв, опише зміст й обсяг пошкоджень та дасть висновок про придатність або непридатність житла для подальшого проживання. Складені комісією акти подаються в ОДА. Після того як ви отримаєте акт від комісії, йдете у свою міську чи сільську раду й пишете заяву на відшкодування завданих збитків. Саме на підставі цієї заяви будуть здійснюватись виплати», - додає Едуард Прощук.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття