"За п'ять років на дорогах Прикарпаття побачимо значні результати",- нардеп Едуард Прощук (ФОТО)

  • 29 Листопада 2019, 20:05

У п'ятницю, 29 листопада, народний депутат України Едуард Прощук разом з міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм та головою Івано-Франківської ОДА Денисом Шмигалем відвідали важливі об’єкти Прикарпаття.

Оглянули будівництво обваленого внаслідок негоди моста через річку Чечву в селі Пійло та Довге-Калуське.

Восени Кабмін скерував 25 мільйонів гривень на відбудову моста, по якому вже зараз активно тривають роботи. Відведено річку в іншу сторону, побудовано захисні дамби та облаштувано під’їзні шляхи. Зараз міст на  завершальному етапі, тут укладають останні бетонні блоки.

 

Читайте також:      Нардеп Едуард Прощук взяв участь в обговоренні проекту про систему управління відходами

 

До кінця року будівництво  моста планують повністю завершити та постелити асфальт.

«Сьогодні це вже фінішна пряма і це доволі добрий результат роботи за три місяці», - відзначив народний депутат Едуард Прощук

 

 

Окрім того, оглянули незавершене будівництво моста в селі Боднарів Калуського району. 

Як відзначив народний депутат,  міст знаходиться на дорозі державного значення Н–10 Стрий-Мамалига. Щодня тут проїжджає сотні вантажівок, які руйнують його опори. 

Кілька тижнів назад, працюючи на окрузі, ми були в  селі Боднарів  і ознайомились із реальною ситуацією.  Відновлення моста почали у  2016 році його, але через відсутність фінансування робіт,  припинили.

 

Читайте також:       "Вважаю за необхідність неухильно дотримуватись алгоритму Стратегії екологічної політики України-2030",- нардеп Едуард Прощук (ВІДЕО)

 

Наступного року на повну добудову моста в селі Боднарів потрібно 88,781 млн гривень. 

"Нам важливо визначити потреби щодо фінансування необхідних робіт, адже наступний рік в області буде роком мостів та доріг",- наголосив Едуард Прощук.

 

 

Крім того, обговорили з дорожниками та міністром важливе питання дороги сполученням Бурштин-Калуш та добудови моста через Дністер. Уже в наступному році тут теж відновлять роботи.  “Враховуючи позицію президента та голови ОДА, думаю за 3-5 років, ми побачимо на дорогах Прикарпаття значний результат” - каже Прощук.  

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття