Важливо

Едуард Прощук звернувся до Держагентства автодоріг щодо ремонту дороги на Рогатинщині

  • 30 Липня 2020, 15:32

Під час робочого візиту народного депутата Едуарда Прощука до Рогатинського району місцеві мешканці звернулися з проханням добитися ремонту дороги міжнародного значення М-12, яка в сторону Тернополя проходить через Рогатин.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив сам депутат, пише Перший Політичний.

За словами Едуарда Прощука, це частина довгого європейського маршруту з Бреста через, Францію, Чехію й Україну далі на схід. Однак цим маршрутом через жахливий стан доріг на Прикарпатті великий міжнародний транспорт не курсує.

«Одразу після зустрічі з мешканцями звернувся до Державного агентства автомобільних доріг, адже ремонт цієї дороги відновить рух міжнародного транспорту, а відтак сприятиме розвитку регіону»,- зауважує народний обранець від 85 виборчого округу.

Зазначимо, на Прикарпатті ця дорога проходить через маршрут Помонята - Княгиничі - Залужжя - Рогатин - Вербилівці - Кутці - Пуків - Лопушня.

Наразі готують кошторисну документацію про вартість ремонту, етапи проекту та можливі терміни виконання.

«Надалі планується звернення до Уряду та вищих інстанцій щодо фінансування для виконання подальших дій»,- додає Едуард Прощук.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття