"Євросолідарність" назвала політично вмотивованим арешт Пашинського

  • 8 Жовтня 2019, 15:30

Партія "Європейська солідарність" назвала "політично вмотивованим" рішення Печерського райсуду Києва взяти під варту на два місяці колишнього народного депутата Сергія Пашинського у справі про стрілянину.

Про це йдеться в оприлюдненій заяві на сайті партії.

"Анонсування" рішення Печерського суду щодо взяття під варту колишнього народного депутата Сергія Пашинського від поплічника Януковича Андрія Портнова прямо вказують на його політичну вмотивованість. Це свідчить, що воно не має нічого спільного з європейськими підходами до правосуддя, а є, натомість, спробою впровадити "російський стиль" в українській політиці", - зазначається в заяві.

У партії зазначили, що їхня політична сила засуджує "політично вмотивоване рішення влади" та вимагає від неї професійної патріотичної позиції у захисті національних інтересів, "а не дешевих шоу, які нищать шанси України на європейське майбутнє".

"Партія "Європейська солідарність" вважає, що влада стала на помилковий шлях, прикриваючи провали у зовнішній політиці "серіалом з посадками", попередньо анонсованими і зрежисованими поплічниками Януковича", - йдеться у заяві.

У політсилі також вважають, що тримання під вартою Пашинського за побутову справу є "надмірним заходом", оскільки ексдепутат не переховувався від правосуддя і не намагався впливати на перебіг слідства. Крім цього, на думку членів "Євросолідарності", рішення суду не має належної мотивації та прямо суперечить Конституції України і Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття