Важливо

Фонд держмайна не буде зупиняти приватизацію, попри карантин

  • 25 Березня 2020, 17:02

Проведення великої та малої приватизації в Україні переносити не будуть, попри економічну кризу, викликану пандемією коронавірусу, та карантин.

Про це повідомив голова Фонду державного майна України Дмитро Сенніченко.

«Ми продовжуємо готувати об’єкти великої приватизації на середину та другу половину року, як і було заплановано. Впевнено продовжуємо вже зараз малу та середню приватизацію, і успішні онлайн аукціони відбуваються у ці дні», — заявив Сенніченко.

За його словами, попри несприятливу ситуацію в економіці, новини про поширення коронавірусу та зміну уряду, Фонду державного майна вдалося перевиконати план з приватизації на перший квартал 2020 року.

«Як показує досвід криз 2008 і 2014 років, українці в непевні часи, в період нестабільності валют та фондових ринків інвестують в об’єкти нерухомості за первинною ціною, бо це не просто спосіб зберегти заощадження.

Мала та середня приватизація є способом українців «гаманцем проголосувати» за майбутнє власного міста, країни», — заявив голова Фонду держмайна.

Від початку 2020 року Україна збільшила доходи від приватизації державних підприємств та майна у 6,3 раза у порівнянні з доходами за аналогічний період 2019 року.

3 березня на приватизацію відправили 431 державне підприємство, серед яких Артемсіль (державний монополіст з виробництва солі в Україні). Загалом на приватизацію уряд передав близько 1000 держкомпаній.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття