Гендиректор 1+1 пішов з посади

  • 20 Серпня 2019, 14:46

Гендиректор 1+1 медіа Олександр Ткаченко звільнився з займаної посади у зв’язку з обранням народним депутатом, але залишиться Почесним президентом компанії.

Дослівно: "Оскільки генеральний директор 1+1 медіа Олександр Ткаченко обраний народним депутатом ВРУ і не може суміщати цю діяльність з роботою у виконавчому органі, 16-го серпня Наглядовою радою було розглянуто його заяву та прийнято рішення про звільнення з посади".

Пряма мова Ткаченка: "Свою частку в "плюсах" у 5% продаю інвестиційній компанії. Є хороша компанія, нарешті буду при грошах".

Деталі: Інший бізнес, за його словами, він передав в управління юридичній компанії, назви якої не уточнив.

 

Читайте також:     "10% від суми хабара": у Зеленського хочуть виплачувати винагороду викривачам корупції

 

Ткаченко також додав, що журналісти, які володіють частками холдингу і стали депутатами, теж збираються продавати свої частки в компанії.

Новим гендиректором ТОВ ТРК "Студія 1+1" з 19 серпня призначений В'ячеслав Мієнко.

Передісторія:

  • Ткаченко обраний народним депутатом від партії "Слуга народу". Він пройшов по списку, де був під 9 номером.
  • За даними УП, команда Зеленського розглядає Ткаченка як одного з двох кандидатів на посаду голови КМДА.
  • Ткаченко також допустив, що може балотуватися в мери Києва. За його словами, питання не в тому, хоче він балотуватися чи не хоче, а в тому, "що у Києві ми маємо кризу і п'ять років втрачених можливостей".
  • Офіс президента Володимира Зеленського домагається звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської держадміністрації – чи через подання Кабінету міністрів, чи через відставку самого Кличка, який одночасно очолює Київраду.
  • Голова Офісу президента Андрій Богдан стверджує, що його намагалися підкупити в інтересах Кличка.
  • Віталій Кличко звернувся до Національного антикорупційного бюро з проханням відкрити кримінальне провадження за цим фактом і перевірити твердження Богдана.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття