Геращенко закликала "усіх партнерів по демократичному табору" до коректності

  • 17 Червня 2019, 15:41

Перший віце-спікер Верховної Ради і кандидат за списком "Європейської солідарності" на дострокових виборах Ірина Геращенко закликала "усіх партнерів по демократичному табору" до коректності в передвиборній риториці.

"Деякі політики розпочали кастинг на посаду майбутнього прем'єр-міністра. Прикро, що при цьому втрачається здоровий глузд і гідність. Прикро, що дехто з українських політиків має диплом, але є проблеми з освітою. Бо інакше пам'ятали б уроки сторічної давнини, коли амбіції і чвари, недалекоглядність, взаємні образи і невміння об'єднатися знищили шанс України на незалежність", - написала Геращенко на сторінці у Facebook.

"Боляче спостерігати, як люди різних політичних поколінь і досвіду сповідують спільну стару політичну культуру - приниження опонентів, зраду вчорашніх товаришів, неповагу до команд, які формували їхнє професійне кар'єрне зростання і успіх, нівелювання досягнень, що принижує Україну", - наголосила політик.

"Це точно не відповідає європейським практикам і правилам, це точно не нова політика. "Не грати в чужій команді" - не синонім грати в піддавки з ворожою Україні командою. Чи синонім? Тому закликаю всіх партнерів по демократичному табору: давайте пройдемо виборчу кампанію гідно. Без взаємознищення і переходу на персоналії. Бо інакше виграє третій. Й це точно буде чужа команда. Ворожа Україні. З повагою, цей мій заклик - до всіх", - підсумувала Геращенко.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття