Героїня секс-скандалу зі "слугами" Клітіна отримала нову посаду

  • 23 Червня 2020, 14:53
  • 1 Коментар

Раніше Клітіну звільнили з Мінінфраструктури після секс-скандалу.

Колишня заступниці міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Олександра Клітіна отримала нову посаду у Державному космічному агентстві України пише Уніан.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

"Намагаюсь допомогти Космічному агентству залучити допомогу донорів та МФО, щоб реалізувати серію інноваційних проєктів, що пропонує Володимир Усов і його команда", - прокоментувала Клітіна.

Також вона додала, що вже зіткнулася із супротивом на новій посаді:

"І ось зразу спротив - група ненажерливих депутатів хоче поставити когось «свого» очевидно, щоб грабувати ДП Южмаш та КБ Південне, а ще на Арсенальній гарні ділянки є у центрі Києва", - написала Клітіна.

Нагадаємо, нардеп Антон Поляков опублікував фрагмент розмови народних депутатів зі "Слуги народу", які розповіли, що Клітіна начебто отримала свою посаду через ліжко.

У відповідь Клітіна заявила, що інформація про нібито "кар’єру через ліжко" насправді є замовленням, і пов’язала це зі спротивом реформам.

"Звісно, з розмови двох чоловіків напідпитку усі ЗМІ чорнять саме мене. На те є причини й замовники. Коли я йшла на посаду заступника міністра, я розуміла, що буде непросто, що буде спротив реформам. Спочатку я хотіла промовчати та ігнорувати цю бридоту", – сказала Клітіна.

Після цього секс-скандалу Клітіну звільнили за поданням міністра інфраструктури Владислава Криклія.

 

Схожі Новини

Коментарі

ПРАВДА

2020-06-23 22:30:05

В обществе много отвратительных явлений. Как, например, растление малолетних (педофилия), мошенничество, копрофагия (говноедство), рейдерство (рейдерастия), глисты, фекофилия, эметофилия, олигархия, урофагия, зоофилия (скотоложство)... Только почему-то акцент всегда делается не на тех явлениях, которые наносят реальный вред обществу, а на разной ерунде. Можно сколько угодно писать про секс-скандалы, но вреда от них намного меньше, чем от уголовщины. Всякие «бригады» и «бумеры», и прочая пропаганда уголовного способа жизни — всё это морально уничтожило целое поколение, привило лояльность к бандоте. Этот ущерб намного больше, чем от каких-то там секс-скандалов, которые всегда были и ещё долго будут.


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття