«Година $ 100»: На засіданні Ради «слуга народу» Яременко домовлявся про зустріч з повією (ФОТО)

  • 30 Жовтня 2019, 11:45

Народний депутат від "Слуги народу" Богдан Яременко вчора під час роботи в сесійній залі Парламенту листувався в онлайн-мережі знайомств.

Делікатну переписку сфотографував кореспондент видання "Букви", пише Перший Політичний.

Так, в смартфоні нардепа є два чати зі знайомствами: "Мережа знайомств Мам ..." і "Loveeto".

І під час голосування Яременко якраз читав анкету 32-річної жінки на ім'я Аліна, яка в анкеті вказала переваги: ​​секс, зустріч, побачення. Також дівчина вказала, що її не цікавлять відносини.

Потім Богдан Яременко став листуватися з дівчиною, можливо, інший:

Яременко: ... умови зустрічі з тобою?

Дівчина: Привіт. Місце твоє. Секс захищений, класика і кричав. Анальний - табу. Час - 100 доларів. Дві години - 150. На ніч не залишаюся. Побажання можна.

Варто відзначити, що Богдан Яременко є головою комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва.

У Богдана Яременка є дружина Вікторія і двоє дітей - дочка і син.

Декларація про доходи Яременко відсутній на сайті Національного агентства з протидії корупції.

Зазначимо, що сам Яременко назвав подібну інформацію "провокацією" та додав, що "сфальсифікував переписку".

"Після того, як кілька колег по фракції стали жертвами любителів підглядати і читати через плече ми застосували певні запобіжні заходи і тепер знаємо, коли «журналісти» підглядають в наші телефони. Отримавши такий сигнал я вчинив учора провокацію та дозволив сфотографувати сфабриковане «листування». Це спрацювало. Мисливець за паленими фактами сфотографував те, чого немає. Не варто вірити усьому, що публікують ніби то ЗМІ. Далі буде", - пише він на своїй сторінці у Facebook.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття