“Голос” пропонує звільнити Трубу із ДБР

  • 18 Вересня 2019, 16:26

Народні депутати від фракції “Голос” зареєстрували законопроєкт щодо внесення змін до закону "Про Державне бюро розслідувань", яким передбачається звільнення Романа Труби з посади керівника і повне перезавантаження відомства.

Про це повідомляється на сайті політичної сили.

“Депутати фракції «Голосу» у Верховній Раді зареєстрували альтернативний президентському законопроєкт про Державне бюро розслідувань. Він передбачає звільнення Романа Труби з посади керівника і повне перезавантаження відомства”, - ідеться в повідомленні.

У партії розповіли, що законопроєкт передбачає повне звільнення і призначення на конкурсній основі не лише заступників, але й керівника ДБР. При цьому конкурсні комісії мають складатися з 6 представників: трьох за поданням Офісу Президента і ще трьох — від Громадської ради міжнародних експертів.

Водночас зазначається, що законопроєкт “Голосу” є альтернативним президентському, яким пропонується залишити Трубу на посаді й “надати йому всю повноту влади у ДБР”, скасувати призначення співробітників ДБР на конкурсних засадах і дозволити призначати їх за переведенням з інших органів влади.

Законопроєкт “Про внесення змін до закону України "Про Державне бюро розслідувань" щодо покращення діяльності Державного бюро розслідувань авторства народних депутатів від фракції “Голос” зареєстровано під №2116-1 від 17 вересня.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття